7/24 Hizmetinizdeyiz
Antalya Konyaaltı - Kepez - Muratpaşa - Kundu - Aksu - Manavgat - Alanya Bölgelerinde Şubelerimiz Mevcuttur.

Antalya Su Kaçağı Tespiti

05-08-2020 14:07:00

Antalya Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı şüphenizi, Antalya su kaçağı tespiti ile çözüme ulaştırırız. Bu sayede sorununuz büyümeden ona çözüm sağlamış oluruz. Su kaçağı binalar için oldukça önemli bir durum oluşturur. Çünkü fark edilmeyen su kaçağı binaların dayanıklılığını da ortadan kaldırır. Binaların çürüyerek kısa bir süre sonra dayanıksız bir hale gelmesine neden olur. Bu nedenle de oluşan su kaçağı hemen önlenmelidir.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır

Su kaçağı olup olmadığı kimi zaman hemen anlaşılmaz. Çünkü tesisat, duvar ya da yer zemin içerisinde olduğu zaman kaçağı anlamak da kolay değildir. Ancak birkaç temel ipucu ile kaçağın olup olmadığını anlayabilirsiniz. Kaçağı anladıktan sonra da çözüm için Antalya su kaçağı tespiti yapan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Su kaçağı tespiti yapılması için firmamız kameralı cihazları kullanır. Çünkü su kaçağının yerini tespit etmek oldukça zordur. Önceden tesisat kırılarak kaçağın kaynağına ulaşılmaya çalışılırdı. Bu yöntem aşırı maliyetli olduğu için kamera yöntemi ile kolay bir şekilde kaçak bulunmaya çalışılır. 

Su Kaçağı Çözüm Yolu

Kaçak tespit edildikten sonra ise sadece tesisatın kaçak olan bölümü kırılır ve onarılır. Bu sayede eviniz inşaat alanına dönüşmeden kolay ve kaliteli bir şekilde su kaçağından kurtulabilirsiniz. Antalya su kaçağı tespiti gerçekleştiren firmamız sayesinde su faturalarınızda da ciddi bir düşüşün meydana geldiğine şahit olabilirsiniz.